Co może być bonusem?

Jako bonus możesz zaproponować w zasadzie wszystko, co jesteś w stanie zrealizować. Oczywiście w granicach prawa :) Pamiętaj jednak, że najcenniejsze są rzeczy unikalne i angażujące fana w Twój projekt emocjonalnie.

Możesz zaoferować:

  • podziękowania (umieszczenie nicka, dedykowanego podziękowania lub zdjęcia w zrealizowanym projekcie, telefon do fana),
  • pamiątki (czapki, koszulki, smycze, kubki, zerwane struny, pałeczki, fragment rozwalonej na koncercie gitary, rękopis tekstów do utworów, fragmenty scenografii, czy pozostałości po zrealizowanym projekcie),
  • zdjęcia (foty z autografami, zdjęcia z imprezy premierowej, udział we wspólnej sesji fotograficznej),
  • różnego rodzaju niestandardowe działania (nagranie utworu z dedykacją, napisanie piosenki, stworzenie krótkiego komiksu, napisanie wiersza lub opowiadania, zaproszenie do studia nagraniowego, na plan filmowy, próbę, koncert, imprezę, występ na imprezie)
  • swoją twórczość (efekt końcowy prac nad projektem, na który zbierasz lub wcześniej zrealizowane projekty – książki, płyty, filmy, programy, a także nie publikowane wcześniej utwory muzyczne, literackie, etc. ).

Generalnie rzecz biorąc ograniczają Cię tylko wyobraźnia, możliwości i prawo ;)#