Czym jest MegaTotal.pl?

MegaTotal.pl to jedyna w swoim rodzaju możliwość zebrania środków finansowych na realizację kreatywnych pomysłów. Działa na zasadzie gry społecznościowej.

Twórcy publikują tu własne pomysły i zachęcają Fanów do ich wspierania. Fani zaś w głosowaniu decydują, który projekt zasługuje na realizację. Każdy oddany głos dzielony jest na pół – jedna część trafia do zbiornika paliwa, za pomocą którego rakieta z pomysłem zostanie wystrzelona, zaś druga przekazywana jest społeczności, która w ten sposób wiąże się z projektem i może wspierać kolejne pomysły.

MegaTotal.pl to internetowa gra społecznościowa, która przynosi efekty w świecie rzeczywistym. Uczestniczy w niej zbiorowość internautów połączonych wspólną pasją wspierania niezależnych twórców. Dzięki ich zaangażowaniu już kilkudziesięciu artystów zrealizowało swoje projekty.

Tutaj znajdziesz cenne wskazówki na temat działania serwisu, posługiwania się nim i wykorzystywania jego mechanizmów do osiągnięcia sukcesu. Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię informacji, napisz do nas.

MegaTotal.pl to serwis który umożliwia finansowanie kreatywnych pomysłów. Tutaj społeczność Fanów udzielając swojego wsparcia, pomaga Twórcom zdobyć środki na realizację projektów. Dzięki mechanizmowi gry społecznościowej, wspólnie czerpią korzyści z sukcesu.

MegaTotal.pl nie jest źródłem pieniędzy. Jest narzędziem, dzięki któremu można je zdobyć. Wielu twórców już tego dokonało. To, czy uda się Tobie, zależy wyłącznie od Ciebie. Musisz bowiem cały wysiłek skupić na swoim projekcie – dotrzeć do jak największej liczby ludzi i skierować ich uwagę na stronę gdzie zbierasz fundusze na jego realizację.

MegaTotal.pl to serwis stworzony do finansowania kreatywnych pomysłów. To społeczność Fanów, która pomaga Twórcom zdobyć środki na realizację ich projektów.