Dlaczego warto?

MegaTotal.pl to nie tylko kolejne miejsce, gdzie możesz opublikować swoją twórczość. To przede wszystkim społeczność, która pomoże Ci zrealizować Twój projekt.

Jeśli komuś podoba się to, co robisz, nagradza Cię specjalnymi punktami – MegaCentami. Jeśli uzbierasz ich odpowiednią liczbę, w nagrodę dostaniesz środki na realizację swojego projektu. Czy to działa? Właśnie w ten sposób społeczność zebrała środki na wydanie 100 płyt, z czego ponad 70 już się ukazało.

Wydaj profesjonalną płytę, zyskaj sławę i pieniądze – dziel się sukcesem ze swoimi Fanami. Po zebraniu ustalonej kwoty możesz już wydać profesjonalną płytę.

Ty decydujesz o wszystkim – od wyboru studia nagraniowego po projektanta okładki i tłocznię. Jeśli chcesz, możemy pomóc Ci w negocjacjach lub zaproponować alternatywne rozwiązania. Pokrywamy wszystkie rachunki do wysokości zebranej przez Ciebie kwoty. Jeśli Twoja gotówka zacznie się kończyć – damy Ci znać odpowiednio wcześniej. Jeśli po wydaniu płyty zostanie Ci jeszcze kasa, zawsze możesz wykorzystać ją na przykład na reklamę :)

Jedno jest pewne: o każdej wydanej złotówce będą wiedzieć wszyscy – Ty, my i Twoi Fani. Zyski ze sprzedaży płyty będą nadal dzielone 50/50 dla Ciebie i Twoich Fanów. Pozostań niezależny – Twoja muzyka, Twoja decyzja.

Nie chcemy abyś wiązał się z nami żadnym kontraktem na wyłączność. Jeśli stwierdzisz, że MegaTotal.pl nie spełnił Twoich oczekiwań w każdej chwili możesz się wycofać zachowując w pełni swoją niezależność. Nie wiąże się to z żadną karą, czy ukrytą opłatą. Jeżeli zrobisz to przed zebraniem kwoty na wydanie płyty -zebrana kwota zostanie zwrócona Fanom, którzy w Ciebie do tej pory zainwestowali.

Bo zawsze warto wspierać kreatywne pomysły :)

Na MegaTotal.pl możesz liczyć na atrakcyjne nagrody od Twórców oraz możliwość czerpania dodatkowych korzyści dzięki głosowaniu na ich projekty.