Jak opublikować projekt?

Przygotowanie projektu do publikacji to czasochłonne zajęcie. Musisz zgromadzić sporo materiałów i przede wszystkim przemyśleć kilka ważnych rzeczy.

Potraktuj to jak swego rodzaju przedsięwzięcie biznesowe. Zastanów się jak przekonać ludzi – społeczność serwisu i przede wszystkim własnych fanów i znajomych, by zdecydowali się powierzyć Ci fundusze na realizację Twoich planów.

To działa tak dokładnie samo jak w przypadku zdobywania środków z innych źródeł – od sponsorów, różnych urzędów, organizatorów konkursów, etc. Ktoś dysponuje gotówką i musisz przekonać go, że Twój pomysł jest wart jego pieniędzy. Ty zaś jesteś właśnie tym, który potrafi zrealizować go najlepiej.

Tu jest o tyle łatwiej, że o sukcesie czy niepowodzeniu nie decyduje jedna, czy kilka osób. Tutaj Ty sam gromadzisz ludzi, którzy przesądzą o przyszłości Twojego projektu.

Jeśli jesteś zdecydowany, w pełni przekonany o wartości swojego pomysłu oraz własnych umiejętnościach i zdeterminowany na tyle, by pomimo wielu przeszkód rzecz doprowadzić do końca, kliknij odpowiedni link w menu serwisu i wypełnij prosty formularz wstępny.

To dopiero pierwszy krok. Przygotuj się na sporo pracy i nie spiesz się. Pamiętaj, że im lepiej przygotujesz projekt, tym większe masz szanse powodzenia.