MegaTotal.pl w kilku zdaniach

Czym jest MegaTotal.pl?

MegaTotal.pl to serwis stworzony do finansowania kreatywnych pomysłów. To społeczność Fanów, która pomaga Twórcom zdobyć środki na realizację ich projektów. MegaTotal.pl nie jest źródłem pieniędzy. Jest narzędziem, dzięki któremu można je zdobyć. Wielu twórców już tego dokonało. To, czy uda się Tobie, zależy wyłącznie od Ciebie. Musisz bowiem cały wysiłek skupić na swoim projekcie – dotrzeć do jak największej liczby ludzi i skierować ich uwagę na stronę gdzie zbierasz fundusze na jego realizację.

Więcej >>

Jak działa MegaTotal.pl

Zasada jest prosta: Twórcy opowiadają o swoich pomysłach i starają się przekonać do niego jak najwięcej osób – swoich znajomych, rodzinę, fanów i użytkowników serwisu. Aby w pełni mogli wykorzystać możliwości serwisu, MegaTotal.pl daje do ich dyspozycji trzy uzupełniające się elementy: grę społecznościową, dzięki której Fani, wspierając projekty, mają realny udział w ich sukcesie, mechanizm, umożliwiający Twórcom wynagrodzenie Fanów w zamian za udzielone wsparcie, narzędzia, za pomocą których Twórcy mogą promować swoje projekty wspólnie z Fanami.

Więcej >>

Jakie korzyści daje MegaTotal.pl

Najważniejszą korzyścią z uczestnictwa w społeczności MegaTotal.pl jest możliwość realizacji kreatywnych przedsięwzięć.

Dla Fanów to okazja, by stać się mecenasem kultury, dla Twórców zaś to realna szansa pozyskania środków finansowych na urzeczywistnienie swoich pomysłów przy pełnej swobodzie artystycznej i wolności w wyborze wydawcy i partnerów.

To także unikalna sposobność stworzenia własnej społeczności osób skupionych wokół konkretnej idei, które są w stanie udzielić wsparcia zarówno podczas zbierania środków, jak i przy realizacji i promocji projektu.

Więcej >>

Jak zacząć z MegaTotal.pl

To proste. Jeśli chcesz wspierać Twórców, załóż konto i szukaj interesujących Cię tematów. Pomoże Ci w tym nasza wyszukiwarka. Możesz też zapytać innych członków społeczności. Jeśli jesteś Twórcą, załóż konto, uzupełnij swój profil i dodaj projekt. Pamiętaj tylko o jednym – opublikowanie projektu na MegaTotal.pl to dopiero pierwszy krok. Przed Tobą dużo pracy, bo nikt nie zadba o Twój projekt lepiej, niż Ty sam. MegaTotal.pl nie jest kolejnym serwisem, na który po prostu wrzuca się swoją muzę, filmy, czy obrazki. Tutaj robi się to w konkretnym celu – żeby zdobyć środki na realizację swoich marzeń. A one same nie zbiorą się na pewno.